Apleistų žemių tvarkymas

Valome medžiais ir krūmais apžėlusius laukus, pievas, griovius, pakeles ir pamiškes. Susidariusias kitimo atliekas išsivežame savo transportu. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Domina dideli kiekiai (nuo 1 ha laukų).

Darbus atliekame Vilniaus apskrities teritorijoje. Ši paslauga užsakovui dažniausiai nieko nekainuoja, t.y. krūmus ir medžius iškertame ir išvežame nemokamai, o kai kuriais atvejais (kai kertamas plotas yra ne mažiau kaip 3 ha ir apaugęs stambesniais krūmais ir medeliais) netgi primokame.

Užsakovui pageidaujant, paliekame pavienius gražesnius medžius ar medžių grupeles. Pateikiame savo rekomendacijas dėl kelmų šalinimo. Daugeliu atvejų pats efektyviausias būdas, nereikalaujantis didelių darbo ir laiko sąnaudų, yra kelmų ir ant žemės likusių smulkių šakų frezavimas. Kelmus ir kitas medienos atliekas naikinant šiuo būdu, jie susmulkinami į skiedrą, kuri paskleidžiama dirvos paviršiuje ar šiek tiek permaišoma su dirvožemiu. Frezuojant kelmus gaunama dviguba nauda, t.y. ne tik panaikinami nepageidaujami kelmai, šaknys ar kitos medienos atliekos, bet ir išlyginamas sklypo mikro reljefas (didesni kupstai, skruzdėlynai,  kurmiarausiai ir pan.), kurių apleistuose sklypuose būna gausu.

Apleistose žemės ūkio naudmenose krūmus ir menkaverčius medžius kertame mechanizuotai, naudodami suomišką giljotiną Naarva E20.

Susisiekite jau dabar ir gaukite atsakymą per 24h

Vardas Pavardė

Telefono numeris

E-paštas

Žinutė

Suveskite paveiklsėlio turinį:
captcha